Sex Hikayeleri

1 sene önce - Admin Ekledi - 797 Kez Okundu

Tecavüz Etme Diye Yalvardı Ama Duyan Kim

Tecavüz Etme Diye Yalvardı Ama Duyan Kim

Bundan yaklaşık 3 sene önce ben öğrenciyken bu vaka başım dan geçti ve geçtiği için de fazla mutluyum. Herkes bilir öğrenciler genelde mektep ve özgürlüğü bir arada yaşamak için okula gider ve orada ne oluyorsa oluyor ve hepsi zıpkın gibi art dönüyor. Benim olayım da bunun bir değişik versiyonu . Ben okula başladıktan derhal sonra kendime bir arkaş grubu edinmiş ve hem mektep hem özgürlüğü yaşıyordum .Okul arkadaşlarım tamamen farklı bölgelerin insanları idi .arzu nagihan Bülent şeref ılgım ve ben tabiki bir akşam arkadaşlar oturup bira içelim dediler ve anlaştık . Ben biraları aldım geldim ve içmeye başladık ama istek içmiyordu çünkü o aranızdaki tek dini tüm şahıs idi ama ne de olsa bizim gurb da herkez çılgın dı .

Saat baya ilerlemiş ve herkez arhoş olmuştu ama ben dış çünkü ben niyetimi fazla önceden bozmuş ve arzuyu çılgın gibi arzuluyordum . Diğer kızlar bizim çılgın erkekleri evlerine bırakmaya gitmişlerdi ve sadece istek kalmıştı benim yanımda o da aklınca beni ayıltmaya çalışacaktı ve beni banyoya götürmek istiyordu ben de sarhoş ayağı çekib güçlük çıkarıyordum ve vüçudunu eliyordum o bu olaydan rahatsız olsada bir şey söyleyemiyordu ben de fırsat koluyordum ki bu tam aradıpım fırsat tı ve ona sahip olabilmem için de tek fırsat tı . o bana ayakta dur dedi ben de tama sen ne derse o olsun deyip ayakta durdum o da şaşkın bakıişlar içinde bana bakıyordu ve “sen serhoş falan deyilsin”dedi ben de evet deyilim ama sen serhoş olmaya hazırmısın deyip ona sarıldım ve öpmeye başladım o karşı geldikçe ben daha sıkı sarıyordum ve başındaki örtüyü çıkarıp elerini bağladım ve kıpırdayamayacak bir konuma getirdim . ve üzerindekileri çıkarmaya başladım .

O bana hala yalvarıyordu ama ben onu duymuyordum bile ve benden diğer kimse de duyamazdı çünkü ev bağımsız bir evdi ve artık arzuda benimdi. onu yere yatırıp bir güzel seyretikten sonra yarağımı alıp ağzına verdim ve yalamasını istedim o hayır deyin cede bir tokatla onu itatkar yaptım ve kuzu kuzu aldı . o yaladıkça benimkide dahada sertleşmeye başladı ve artık onun benimkini yeme zamanı gelmişti ve bende soyunup yanına eyildim ve “artık yalvarma çünkü seni sikmekten aka beğeni alıcam dedim”.yarağımın kafasının amının dudaklarına dayayıp girmek istediğim de fazla zorlandım ve kendini bu kadar sıkma öğle veya böyle bu yarak senin içine girecek dedim ve yine denedim ve başının girdiğini anlayınca altımda devinim etmeye başladı çünkü amı fazla dardı ve beni bekliyordu.tek ve en hızlı şekilde girişimi yaptım ve kulak zarım yırtıldı sandım çünkü o kadar keskin bir sesle bir feryat atı ki bu kadar olur . ve bende dar olan amın içinde olmanın zevkini hırıltı ile çıkartıyordum o ise hiç kıpırdamıyordu çünkü ilk kere oluyordu ben gidip gelmeye başlayınca o da ağlamaya başladı ama ben zevkin en üst noktasına gelmiştim ve sarsılarak içine boşaldım ve oda sessizce göz yaşlarını dökmeye devam etti. ama onun ağlaması beni daha da çıldırttı ve yine harekete geçen yarağımı azına verdiğim de hiç itirazsız kabul etti ve yalama başladı . bende onun art deliği ile oynuyordum ve oda bunu yapma önden yap lütfen arkası daha fazla açıyacak dedi ama ben onu takmadım ve sertleşen yarağımı domaltığım arzunun kıçının o güzel deliğine sokmaya başladım ama bir türlü girmek bilmiyor ve benim canım sıkılıyordu . Ama bu sefer sokucam deyip bir seferde bastırdım ve tamamını soktum içine ve hiç bir şekilde kıpırdamadım çünkü istek inlemiyor resmen böğürüyordu . ama ben fazla sevmiştim bu işi ve yavaş yavaş girip çıkmaya başladım ve zevkten deliye dönmüştüm. bu vaka yaklaşık on dakika sürdü ve ben ikinciye sarsıla sarsıla boşaldım ve toparlanmaya başladım çünkü kızlar gelicekti ve bizi bu halde görmelerini istemedim ve kalkta üstünü başını toparla ve kanepeye yat da seni uyurken görsünler ve kaldırmasınlar dedim . oda ister istemez kabul edip kanepeye yatı ve uyuyormuş numarası yapıp arkadaşlarını beklemeye başladı. Ardan on dakika geçmeden nagihan kendisi geldi ve ılgım bülentlerde kaldı dedi ve bende burda uyuyabilirmiyim dedi bende olur ama arzunun yanında uyuma onu rahatsız etme dedim o da tamam dedikten sonra yan odaya gitti tabibende yanında olmak üzere . Istek acıyla jülide uykusuna dalmıştı ve bende nagihanın…. gerisimi devamını isteyenler bana bildirsinler