Sex Hikayeleri

1 sene önce - Admin Ekledi - 995 Kez Okundu

İlk Yırtılışım Erotik Hikayem

İlk Yırtılışım Erotik Hikayem

Patronum ise 30 yaşında yakışıklı bir playboy. Şirketteki tüm hatunlar ona hasta. Geçen hafta iş bitimi beni odasına çağırdı. İşyerinden çıkmak üzereydim. Benden başka sadece sekreteri kalmıştı. Odasına gittim. Masanın üzerinde yarım şişe viski vardı.seks hikayeleri Bana yaptıklarımın farkında olduğunu bu yüzden beni şikayet edeceğini söyledi. Beynimden vurulmuşa döndüm.
Normal olarak bir yanlışlık olduğunu, benim böyle şeyler yapmayacağımı hesapların kontrol edilmesi gerektiğini söyledim. Ama o tüm hesap dökümlerimi önüme atınca ne yapacağımı şaşırdım. Beni işten atacağını söyledi. Camiaya rezil edeceğini ve mahkemeye Erotik Hikayem vereceğini söyledi. Ne yapacağımı şaşırmıştım. Tüm kariyerim bitiyordu ve adam çok kararlıydı.
Son çare olarak ona yalvardım. Ne isterse yapacağını söyledim. Birden ayağa kalktı ve fermuarını indirip .yala. dedi. Dilim tutulmuştu. Hiç böyle bir şey beklemiyordum. Sinirden ne yapacağımı şaşırmıştım. Oda bunun farkındaydı ve istediğini yapmazsam mahkemeye şikayet edeceğini söylüyordu. Bir yanda kariyerim diğer yanda iğrenç bir teklif.
Çok kötü bir duyguydu.Kısa bir süre düşünüp kariyerimi güzel hayatımı mahvetmemek için istemeye istemeye önüne diz çöktüm. Gözlerimi kapayarak aletini ağzıma aldım. Çok kötü bir duyguydu. Yavaş yavaş yalamaya başladım. aleti ağzımın içinde büyüyordu. aleti büyüdükçe o başımı kendine doğru çekiyor daha fazla sokmak istiyordu.
Bir yandanda bana talimatlar veriyor nasıl yalamam gerektiğini nasıl emmem gerektiğini söylüyordu. Bir ara gözümün önüne sevgilimin bana nasıl oral sex yaptığı geldi. Gayri ihtiyari olarak benim zevk aldığım şekilde onu yalamaya başlamıştım. Ozaman patronumun .evet öğrenmeye başladın. dedi.
Yaklaşık beş dakika olmuştu ve hala saxafona devam ediyordum. Bir ara kendi kendime ereksiyon olduğumun farkına vardım. Tanrım ben ne yapıyorum böyle derken patronum ağzımdan çıkıp yüzüme boşaldı. Kendimi çok aşağılanmış hissesiyordum ama biryandanda kalkmış aletim beni daha çok şaşirtıyordu.
Aniden kalkıp tuvalete gittim ve yüzümü temizledim. Ama aletim hala dimdikti. Ben olanları anlamaya çalışırken patron tuvalete geldi. aletini lavaboda yıkarken gözü bendeydi. .Merak etme alışacaksın güzelim, git bi 31 çek rahatlarsın. dedi.
Kaçarcasına işyerinden ayrıldım. Eve geldiğimde hala olanların şaşkınlığı üzerimdeydi