Sex Hikayeleri

2 sene önce - Admin Ekledi - 367 Kez Okundu

İlk sex deneyimi teyzemle yaşadım

İlk sex deneyimi teyzemle yaşadım

Samimi olduğum arkadaşımla telefon işine girdik. Güzel dükkan açtık tamiri bende satış işi onaydi. Güzel kardeşi vardı. Adı Bahar. Bazen o gelir dükkana bakardı abisi iş öğrensin derdi bende yakınlık kururdum ama abi diyip mesafe koyardım. Birgün ortağım Can i karşıma aldım. Ortaklığı sağlamlastiralim dedim. Nasıl dedi ikimizde bekâr adamız bekar evi tutalım hatunları atarız dedim olur da hatun nerede buluruz dedi. Ben halamın kızını sana ayarlarım dedim olur mu öyle dedi. Kardeşim olsa ayarlarım sana benim canım dostumsun hem evimize girip çıkarsa kimsede laf etmez dedim. Bizim dükkanın yanındaki giriş katı tuttuk. Dükkândan apartmana oradan da daireye geçiyorduk. Halam kızı Nazan ile bahar i temizlik yapıp evi toparlasinlar diye gönderdik eve. Satışlarımız iyiydi tamirdende iyi para kazanmaya başladık Nazan i da işe aldık. Can nazana yürüyordu. Bazen ikisini eve gönderirdim yemek için bende baharla kalırdım dükkan da. Bir Pazar bizim evde dörtlü toplanıp sohbete başladık. Okey oynamaya başladık. Can Nazanı eş yaptı bende baharı eş yaptım.neyine dedik kaybeden diğerlerine hizmet eder dedik benle bahar kazandık. Bahari aldım omzumun altına kanepeye uzandık emir veriyorduk o arada baharada dokunuyordum. Akşama doğru kızları eve gönderdik. İkimiz içmeye başladık. Can yarın Nazani evde götüreceğim dedi. Yakışır dedim. Sana da biri lazım dedi bende baharı alırım dedim önce kızdı sonra kabul etti. Nazan için herkesi satardı o. Ertesi gün Can dükkana hiç gelmedi Nazani eve gönderdim git ilgilen eşinle dedim yenilgi zoruna gitti dedim. Nazan gitti benimde tamir işlerim vardı kamerada da baharı izliyordum öğleden sonra Can aradı yemek işte eve dedi iki kişilik yemek istedim onlara. Akşama doğru dükkana geldiler. Ortak psikolojin düzeldi mi dedim ortak eşim iyi baktı bana okeyde batakta her şeyde eşim Nazan artık kendi aramızda eş diyeceğiz hatta dedi. Nazan da öyle anlaştık dedi. O zaman bahar sende benim eşimsin. Yarında tamir işi olmazsa biz dertleşiriz dedim. Can bana anlattı dört posta nazanı sikmis.

Acelesi olmayan iki tamir işi vardı baharı alıp eve geçtik. Yatak odama götürdüm eşimsin herşeyi bileceksin dolabımı açtım burada senin de yerin olacak dedim utanıyordu utanma seninle eşiz kankayiz dedim. Yatağıma oturttum. Erkek arkadaşın var mı hoşlandığın biri var mı anlat dedim utanarak kimse yok dedi güzel o zaman karış eden olmaz dedim. Abim dedi abim nazanla eş oldu birşey dedim mi dedim. Saçlarını okşadım bugün ev bizim dedim. Kahve yap dedim. Acele etmiyordum hala çekiniyordu. Kahve yapıp geldi. Senle sık sık baş başa kalacağız dert ortağı da olacağız. Sana rahat kıyafetler şart dedim. Sonra canı arayıp biz birkaç eksik var alıp geleceğiz dedim. Birlikte AVM ye gidip ev içinde giyeceği şort tişört gecelik falan aldım. Bornoz takımı dahi aldık. Sonra dükkana geldik. Nazana gidip birlikte eve yemek hazırlayın dedim can ne oldu dedi. Oğlum biz senin gibi hızlı değiliz ceylan ürkek ceylan hala dedim. Önce can gitti yemek yedi sonra ben. Ceylana üstüne rahat birşeyler giyip gel dedim şort tişört giyip geldi birlikte yemek yedik çay içip konuştuk elimi bacağına atıyordum. Dükkana geçeceğim zaman dudağına öpücük kondurdum. Eşim senle mutlu olacağız dedim. Ceylanı Nazan da hazırlıyordu. Pazar günü evde Okey çevirdik yine kazandık. Ceylan daha rahattı o da emirler veriyordu. Can siz tam eş oldunuz dedi. Ceylan’ın yanağından öperek eşimle canınızı daha çok yakarız dedim. Gece kızlar kalacaktı. Can eşimle yatarım dedi. O zaman bende eşimi kanepe de yatırmam birlikte yatarız dedim Can eşsiniz siz bilirsiniz dedi nazani alıp gitti bende ceylanı alıp yatak odasına götürdüm. Bugün abinde onayı verdi resmen eşimsin dedim dudaklarına yapıştım. Sevişmeye başladık.

Sonra soyup yatağa uzandırdim sevişerek uyuduk. Kahvaltı yaparken üstümde bir kırgınlık var siz gidin dükkana ceylan bana bakar dedim can gülerek geçmiş olsun dedi. Onlar gitti. Ceylana dün abin var diye rahat olamazdık ama şimdi ikimiz tekiz dedim kolundan tutup yatak odasına götürdüm. Sevişerek soydum. Sonra yatağa uzandırdım. Yarrağımı tükürükleyip amına yerleştirdim. Birden kökledim oda çığlık atıp çırpınmaya başladı boşalana kadar siktim sonra çıkarıp üstüne boşaldım az bir kan geldi. Yanına uzandım duş alıp dükkana geçtik. Bir süre sonra halam bana ortağın kızımı ne zaman isteyecek dedi. Hala ortağım nazani seviyor ama evlenmez illa evlensinler diyorsan Nazan kendini hamile bıraksın dedim. Aradan bir kaç ay geçti Nazan hamileydi apar topar evlendiler. Bekar evi benle bahara kaldı. Can sizde evlenin diyor aklımı kaybetmedim zaten bahar benim istediğim Zaman birlikteyiz dedim. Bahar abimlerde kalacağım diyor benim evime geliyordu. 5 yıldır devam ediyor ailem kız buluyor evlen diye ama ben istemiyorum evlenirsem baharla evlenirim.