Sex Hikayeleri

2 sene önce - Admin Ekledi - 323 Kez Okundu

Gizli Sikişmelerimiz Çok Güzeldi

Gizli Sikişmelerimiz Çok Güzeldi

Merhabalar sevgilim ile girdiğim bir sokakta hepimiz bir köşede yiyişiyordu. Bizde o sokakta bir köşeye oturduk. Onlardan etkilenen sevgilim kucağıma oturdu ve bir merdivende sevişmeye başladık. Bir tane adam yarrağını çıkardı sakso çektiriyordu. Ona bakarken sevgilim göğüslerini açarak yalamamı istedi.

Ben ne yapıyorsun biri görecek dedim. Ansızın ağzımdan öyle çıktı ve çsafhaımdakiler soyunmaya başladı. Biri yere uzanmıştı ve kızı üzerine çıkararak sikiyordu. Diğeri duvara yaslamış düdüklüyordu. İki tane lezbiyen sevişiyor. Gayleri hiç saymıyorum bile. Çok acayip bir yerdi ve iki gmeşhurk çıktığım kız karşımda soyundu. Ellerini duvara koyarak destek aldı. Sonra kendisi pantolonunu açtı ve indirdi. Külotunu da indirdi ve sonrasında bana geldi. Bende indirdim ve alttan amına sikimi soktum. Yapacak bir şey yoktu. Azgın kızı amından sikmeye başladım. Bir bağlarırmaya başladı ve diğerlerinin sesini bastırıyordu. Bende bu yüzden yavaş yavaş siktim.

Fakat devamlı hadi aşkım becer beni diyip duruyordu. Azgın ve heyecanlı halinde ne söylediğini tam bilmiyordu. Bende ona bunu açıklamaya çalıştım fakat beni dinlemedi. İlle de devamlı sik sik diyip duruyordu. Bende öyle ise boşalıp boşalıp onu saatlerce siktim. Hiç biri bıkmak bilmiyordu ve mahalle açık kerhane gibiydi.