Sex Hikayeleri

2 sene önce - Admin Ekledi - 576 Kez Okundu

CANIM GELİNİM

CANIM GELİNİM

Merhaba ben 25 yaşında balıketli kumral beyaz tenli bir bayanım. 5 sene önce evlendim ve şu an 2 yaşında bir çocugum var. Eşimle tanıştığımızdan kısa bir süre sonra beni ailesiyle tanıştırdı babası 49 yaşında iri yapılı sert mizaçlı ama içinde pamuk gibi bir kalbi olan biriydi. İlk zamanlarda ilgmi çekmesede sonradan bana gösterdiği yakınlık nazaket ve saygılı davranışları nedeniyle ondan hoşlanmaya başladım Eşimle ben nezaman kavga etsek bir sıkıntım olsa hemen koşar beni teselli ederdi. Ondan çok hoşlanmama rağmen yaklaşmaya cesaret edemez hep duygularımı içime atardım Arasıra laf arasında aşkım canım gibi kelimeleri ağzımdan kaçırırdım ama o bir tepki vermezdi. Gel zaman git zaman ondada bana karşı bazı hisler olduğunu sezdim mesela her fırsatta bana iltifat etmeye mutfakta gelip geçerken bana ön tarafını değdirmeye her fırsatta dokunmaya falan başladı. Bu zaman zarfında bende çocuğumu doğurdum ondan sonra bende genel olarak bir cinsel isteksizlik hayata karşı bir soğukluk başladı. Kayınpederimi ihmal ediyor ona yakınlık göstermiyordum. O yakınlıklarını bir süre devam ettirdikten sonra galiba bendeki isteksizliği sezerek çok gururlu biri olduğu için benden uzaklaşmaya evime bile gelmemeye başladı.Ensest hikayeler bölümünde Birgün kocam işte bende evde yalnızken bana telefon ederek yakınlarda olduğunu benim ve cocugun bir ihtiyacı olup olmadığını sordu. Ben de önceki günün akşamında kocamla kavga etmiş moralim çok bozuktu. Benim cinsel isteksizliğim olayı dahada büyütmüş içinden çıkılmaz bir hal almıştı. Bu psikolojiyle belki teselli olur düşüncesiyle ihtiyacım olmasada kayınpederime cocugun beze ihtiyacı olduğunu söyledim.

Yarım saat sonra geldiğinde hoş beşten sonra baba sana kahve yapimi dedim. Yap canim beraber içeriz dedi Ben kahve yapmak için mutfak tezgahına geçince oda pencerede sigara içmek için ayağa kalkıp cama yöneldi. Mutfak masasıyla mutfak tezgahı arası dar olduğu için arkamda geçmesi gerekiyordu. Geçerken beni belimde tutup müsaade isterken arkama sert birşeyin değdiğini hissedip irkildim. O pencerede sigara içerken çaktırmadan onun önüne doğru bakınca kabarıklığı gördüm. İster istemez içimde bir kıpırtı ve heyecan hissettim. Onun kayınpederim olduğunu böyle hissetmemem gerektiğini düşünsemde ister istemez aklıma geliyordu. Beraber kahvemizi içtikten sonra çocuğu sevme için öbür odaya gitti ama çocuk uyuduğu için sevemedi tekrar gelip mutfak masasına oturdu. Bende birkaç bulaşığı halledip karşısına oturdum. Havadan sudan biraz sohbet ettikten sonra dünden beri ayağımın altına sandalye koysamda boyumun yetmediği salonun perdesi aklıma geldi kayınpederime takıp takamıcanı sorunca tabi takarım evde başka eksik varsa onuda soyle dedi. Perdeyi takmak için sandalyeye çıkınca onunda zorlandığını zar zor yetiştiğini görünce.

Baba boşver merdiven ayarlar öyle takarım dediğimde olurmu bitanem perde takılmalı, sandalyenin üzerine iki yastık koy sen beni tutamazsın ama ben seni tutarım takarsın dedi. Sandalyenin üstüne iki yastık koyup üzerine çıktım boyum kornişe tam yetmişti. Kayın pederim beni belimde sıkıca tutmuş korkma canım ben seni tutuyorum diyordu. Perdenin yarısı takılınca belimdeki elinin yavaş yavaş kalçalarıma doğru indiğini hisettim ama hiç bozuntuya vermedim bir yandanda perdeyi daha yavaş takıyor nereye kadar ilerleyecek diye merak ediyordum. Elleri yavaş yavaş kalçalarımdan bacak aram hizasına kadar indi şimdi daha sıkı kavrıyor bir sıkıp bir bırakıyor benim tepkimi ölçmeye çalışıyordu. Bir ara bir elinin boşta kaldığını hissettim. O eli yavaş yavaş eteğimin altında girmiş külodumun başladığı yere kadar ulaşmıştı. Bende korniş takmayı bırakmış ellerim havada öylece duruyordum Benim tepki vermememden cesaret alıp diğer elinide alttan sokup popomu avuçlamaya başladı ben ellerimi bırakıp duvara yaslamış öylece duruyordum.bir süre dolgun ve bembeyaz kalçalarımı okşadıktan sonra yavaşça aşağı eğilip kafasınıda eteğimin altına soktu bir yandan kalçalarımı okşuyor bir yandan deliler gibi dilini külotumun kenarından sokmuş çoktan sırılsıklam olmuş amımı arkadan dilinin yettiğince yalayıp yutuyordu. Biraz böyle yaladıktan sonra beni belimden kavrayıp yavaşça aşağıya indirip koltuğa yatırdı gözlerimin içine bakıp seni ne zamandır istiyorum geliinim bitanem aşkım diye mırıldanarak bir hamlede dolgun göğüslerimi somurmaya emmeye başladı ben aşırı tahrik olmuş onu saçlarından tutmuş göğüslerime dahada bastırıyordum. Memelerimden usulca göbeğime ordan yeni traşladığım balkutuma inmiş adeta çölde susuz kalmış bedevi gibi amımın dudaklarını somuruyor bütün zevk sıvılarımı yalayıp yutuyordu.

Ben bu esnada zangır zangır titreyerek aylar sonra ilk kez boşalmıştım. Bir süre sonra ayağa kalkıp pantolonunu indirip aletini çıkarınca elimde olmadan derin bir oh çektim. Aman allahım kafası nekadar kocaman kalın ve damarlı bir siki vardı. Dayanamadım hemen doğrulup o kocaman şeyi ağzıma alıp sonsuz bir iştahla yalamaya başladım. Bir yandan saçımı okşuyor bir yandan canım gelinim kadınım herşeyim diyerek bana iltifat ediyordu. Çok geçmeden beni tekrar sırt üstü devirip dudaklarımı deliler gibi öpmeye dilini ağzımda gezdirmeye başladı bende boş durmuyor yılların hasretiyle onu öpüyor bir yandan aletini yakalamış sırılsıklam olmuş balkutuma sokmaya çalışıyordum. Ama o ağırdan alıyor ben sokmaya çaılıştıkça geri çekiyordu . en sonun dayanamadı güzel balkutuma yavaş yavaş köklemeye başladı kalınve kocaman aleti girdikçe kadınlığımı hissediyor erkeğim babam sevgilim herşeyim diye inleyip dudaklarını boynunu somuruyor bacaklarımı ona kenetleyip dahada derine inmesini sağlıyordum. Yarım saat çılgınlar gibi amıma kökledikten sonra geliyorun dışarımı boşalım diye sordu. Ben hayır aşkım zaten hamileyim hepsini içime akıt deyince onca yılın hasretiyle içime bir volkan gibi patladı. O günden sonra kocam evde yokken onu özledikçe çağırıyorum. Ama şimdiye kadar teklif hiç ondan çıkmadı galiba benim onu gerçekten istediğimden ve özlediğimden emin olmak istiyor.