Sex Hikayeleri

2 sene önce - Admin Ekledi - 479 Kez Okundu

Azgın Ablamın Cilveleri

Azgın Ablamın Cilveleri

Açıkçası oruspu ablamdan nefret ediyorum. Çünkü sürekli olarak başka erkeklerle görüşüyor ve çok geniş bir aile olduğumuz için eve erkek bile çok rahat bir şekilde atabiliyor. Annem 1.67 boyunda ve 40 yaşında. Fiziği çoğu genç kızdan hoş ve bakımlı bir bayandır özel bir sektörde çalışıyor.Prensesim 1.75 boyunda ince ve uzun bir genç hatun. Şu Lahza üniversiteyi kazanamadı ve çalışmıyor başka bir deyişle bütün gün dairede. bende bu Sene lise-3`e geçtim. Annem ve ablam beni çok severler. Prensesim harbiden çok çekici bir genç hatun. Kumral, kısa boylu ve tamamen sarı saçlara sahip bir kız idi. Aleni giyinir ne giyse yakışır. Annemde dairede çok Aleni giyinir ve harbiden çok güzeldir. Prensesim hep bana küçük adam diye seslenir. Evet ben cüceyim ama netlikle şu bildiğiniz çirkin cücelerden fiilim. zayıf ve vücudum orantılı ve sağlamdır. Sağlıklıyım ve dikkatlice bakarsanız Ufak bir çocuğa benzetirsiniz beni.

sana hikayemi anlatmadan Evvel bir cüce gibi düşünmenizi sağlayacağım bu hikayemi daha iyi anlamanıza Muavin olacak. Şimdi şöyle düşünmelisiniz, boyunuz ne kadar kısa olursa olsun moralinizi bozmayın çünkü her erkek bir şekilde kadınını tatmin eder. Penis boyları artık günümüzde ameliyat yöntemi ile çok kolay bir şekilde büyütülebiliyor. Prensesimla Kendimi ölçtüğümde ablam ve ben ayakkabısız iken boyum onun göbeğine kadar bile ulaşamaz. Göz hizam onun amına ancak ulaşır dudaklarımsa amının dahi altındakalır.

Kendimi bazen çok farklı insanların yerine koyuyorum. Özellikle cinsel ilişki esnasında böyle oluyor. Bu beni öyle heyecanlandırır artık anlayın. Şimdi bana hayatından memnun musun diye sorsanız sana cevabım: “hayata yeniden gelsem şu anki gibi olmayı isterdim” cildim.

Şimdi hikayemi anlatmak istiyorum. Hadise bu Edebiyat başında başladı. önceden buna benzer çok olaylar olmuştu ama bu kayda kıymet ilk olaydı. Prensesim günün büyük çoğunluğunda evdeydi, validem ise akşam 5`ten sonra gelirdi daireye. Ve her ikisinde beni öper kafamı okşuyorlardı. Bazen ablamın o hoş pürüzsüz uzun bacaklarına bakarken valideme veya ablama yakalandım. ve Derhal ablam “anne bak oğlun bacaklarıma bakıyor çünkü boyu cüce kaldı zaten” diyordu gülerek validem baksın kızım bakmakla bir yerin eksilmez diyordu; benlen dalga geçiyorlardı, bu sözleri dahi beni çıldırtıyordu. Öyle ki durduk yere bazen ablam benim üzerime atlayabilir ona kızarmış gibi bende bir şey yokmuş gibi devam ederim. Bazen de arkamdan gelir bana sarılır penisime dokunur ve okşamaya başlar. Bende çok zevk alırım. Bazen valideme ve ablama masaj yapardım bellerinin üzerine çıkar tepeleri. Disko ve eğlence kulüplerine gidip takılmaktan da çok keyif alırız. Bazende validem benle dans yapardı çoğu vakit onlara ayrım ettirmeden boşalırdım.

Bir pazar günüydü hepimiz uzanmış yatıyorduk. Ben uyuyakalmışım uyandığımda saat 14:00`ü geçiyordu ve ablamla validem ortalıkta yoktu. Bazen birlikte markete giderleri. Bugünde öyle yapmışlardır diye düşündüm. Yüzümü yıkamak için banyoya yöneldim. ama banyodan validemle ablamın sesi geliyordu. Bir süre sonra ses kesildi. İçimde banyoya girmek için akıl almaz bir Arzu vardı ama korkuyorum ya Aksi karşılaşırlarsa diye. Ama bugüne kadar bana hiç kızmamış bulunanlardı cesaret alarak içeri girmeye karar verdim. Uykudan yeni uyandığımda çok sinirli olurum bu durumda da kimsenin yanıma gelmesine tamamen karşıyımdır. Birisine zarar verebilecek potansiyeldeyim. Prensesim ayaktaydı ince bir mini geceliği vardı. gecelik askılı ve terlediği için henüz memeleri belirgin bir şekilde görünüyor ve sütyeni yoktu ama kilodu vardı. Ben içeri girince ablam kapıyı kapattı. Ben utandım kapıya yöneldim. ama istemsizce ablam yerinde durmadan sürekli olarak bana küçük adam diye seslenince bende çok sinirleniyorum onu hemen sikerek cezalandırıyorum. Uzamıştı göz hizam amının altına geliyordu.Ben numaradan çıkmak istermiş gibi üzerine yürüdüm ve onun sol bacağına sarılarak onu geçmeye çalışır numarası yaptım. Ama tabi ki, ablam hiç rahat durmayacağı için tekrar ve tekrar bu kelimeleri söyleyince bende onu sikerek cezalandırmaya devam ediyorum. önceden planladığımız bir hareketle sol bacağının Dahil kısmından öptüm. Prensesim ve validem gülmeye başladı. Bu sefer onların gülüşünden cesaret alarak bacağının Dahil kısmını yalamaya başladım. gerçekte amını yalamak istiyordum ama hem boyum yetmiyor hemde kilodu vardı. Bu sefer ablam hoşlanmış olacak bacağını omzumdan indirdi ve bükerek dışa doğru açtı. Bende Kilodunu yandan sıyırarak amını yalamaya başladım. Prensesimın gülüşü değişmişti manyak gibi gülüyordu validemde çocuklar hadi uzatmayın ayrılın diyordu ama ben sürek ettim.
Prensesimın amından kokulu bir likid geldi ama öyle azmıştımki o suyuda yaladım. Bu Sırada ablam toparlandı ve Ana bu cüce manyak bana müthiş bir heyecan verdi diye konuştu.Gel Ana sizler de dene bişey olmaz diye konuştu. Annem ayağa kalktı beni kucağına aldı dolgun dudaklarıyla beni dudağımdan öptü ve bunları kimseye anlatma diye konuştu. Daha Sonra memesinin ucunu ağzıma verdi onu yalamaya başladım. Prensesim Gene gülmeye başladı Annemin çok heyecan aldığı belliydi ablam Ana sanada bana yaptığını yapsın dedi. Bu sefer validem beni kucağından indirdi ve amını ağzıma dayadı bu sefer onun amını yalamaya başladım. Yukarıya baktığımda validemin yüzünü göremiyordum ama çok heyecan olduğunu biliyordum. çünkü taa amının içine kadar lisan attım odak adamı elleriyle tutarak amına ittiriyordu birazdan oda boşaldı. Üçümüz küvete girdik ve ikiside buna çok iyiydin bunu her zaman yapacaksın ve kimseye anlatmayacaksın dediler.
Sonraki günler Prensesim, ben ve validem otururken şöyle diye konuştu “Anne sosyeteler köpek besleyip aldatırlarmış ya şimdi onları henüz iyi anlıyorum harbiden büyük bir heyecan diye konuştu, Ama bizim cücemiz o köpeklerden daha iyi dedi” validem “evet haklısın diye konuştu ve beni amının üstüne oturttu bende anne yalayım mı dedim. İkiside Çılgın gibi gülmeye başladı.